Uralprojectingeenering

Firmowa strona internetowa dla "Uralprojectingeenering"

Zadanie polegało na stworzeniu firmowej strony internetowej o rozległej strukturze dla spółki, zajmującej się projektowaniem i badaniami. W celu zwiększenia konwersji witryny i łatwego postrzegania informacji, wszystkie materiały muszą być usystematyzowane i sformalizowane zgodnie z estetyką firmy.

Koncepcja projektu

W ramach projektu zostało stworzone nowe logo, a także kolory firmowe, zastosowane przy opracowaniu strony. Aby zakończyć koncepcję wizualną, wybrano jakościowe zdjęcia, wszystkie strony otrzymały jednolitą strukturę i duży nagłówek. Jednocześnie, rozmieszczenie akcentów we właściwych miejscach i użycie modułowej siatki w układach stron pozwala użytkownikom na łatwą interakcję z witryną.

Tekst

Akcenty

Akcenty

Tło/tekst na obrazach

Czcionka MONTSERRAT

Zastosowanie różnych stylów tej samej czcionki w nagłówkach i tekście głównym znacznie przyspiesza wyświetlanie strony w przeglądarce.
Ta czcionka doskonale nadaje się do stron firmowych – zwraca uwagę na nagłówek i jest łatwa do odczytania.

Prototyp, stworzony na podstawie zadania technicznego

Makieta głównej strony z dodaniem kolorów i obrazów

Na potrzeby strony powstała wygodna i piękna interaktywna mapa projektów. Po najechaniu kursorem na miasto, pojawią się informacje o rodzaju pracy, kliencie i czasie realizacji zadania. Karta jest również wykonana w kolorach korporacyjnych firmy.

Rezultat

W ramach projektu powstało logo, styl korporacyjny oraz lakoniczna strona firmowa, która jest łatwa w obsłudze. Strona przedstawia informacje o firmie i rodzajach jej działalności, oraz o historii, projektach i aktualnych wiadomościach. Witryna zawiera formularz kontaktu, interaktywną mapę z projektami, kontakty, wygodne wyszukiwanie, dodatkową wersję językową, wersję adaptacyjną dla telefonów komórkowych i tabletów.

Przewiń do góry

Napisz do nas lub zadzwoń

Chętnie porozmawiamy o Twoim projekcie i odpowiemy na wszelkie pytania