Katerina Kaźmierczak

Strona docelowa dla online kursów od Kateriny Kaźmierczak

Zamawiający – właścicielka salonu urody i autor fryzjerskich kursów online, zgłosiła się do nas z prośbą stworzyć stronę internetową do sprzedania jej online kursu farbowania w technice tapirowania. Opracowana przez nas strona docelowa pozwala zapoznać się z techniką i jej zaletami oraz zachęca odwiedzających stronę do zakupu kursu i rozpoczęcia nauki.

Koncepcja projektu

Estetyka i piękno to są najważniejsze wartości w branży fryzjerskiej i stworzony przez nas Landing page w całości odzwierciedla tę koncepcję. Użyliśmy tekstur z brandbooka i jakościowych zdjęć, wybrana paleta składa się z kolorów spokojnych: różnych odcieni szarości z ciemno-niebieskimi akcentami. 

Informacja na stronie łatwo się postrzega dzięki podziałowi na klastry tematyczne, wśród których są także galeria zdjęć, linki na media społecznościowe, formularz kontaktu.

Rezultat

Stworzyliśmy unikalny design jednostronicowej witryny z wezwaniem do działania, oraz jej adaptatywną wersją dla telefonów komórkowych i tabletów, zainstalowaliśmy Google Analytics, dokonaliśmy podstawową SEO optymalizacja i wypełniliśmy stronę odpowiednim tekstem, stworzonym przez naszego copywritera

Przewiń do góry

Napisz do nas lub zadzwoń

Chętnie porozmawiamy o Twoim projekcie i odpowiemy na wszelkie pytania