Energocomplect
Sp. z o.o.

Firmowa strona internetowa dla
"Energocomplect Sp. z o.o."

Zadanie – stworzyć firmową stronę internetową dla spółki, specjalizującej się w opracowaniu i zarządzaniu technologiami dostaw materiałów i kompletowania w celu zapewnienia realizacji budowy energetycznej i technologicznej. Głównym celem było zaprezentowanie dużej ilości informacji w taki sposób, aby korzystanie ze strony było maksymalnie zrozumiałym i łatwym.

Koncepcja projektu

Struktura strony została zaproponowana przez Zamawiającego, a naszym zadaniem było jej dopracowanie w celu ułatwienia potencjalnym klientom i partnerom korzystania ze strony i odnalezienia potrzebnych informacji. Witryna firmowa składa się z więcej niż 40 stron, ma trzypoziomową strukturę menu i rozdział z aktualnościami.

Na stronie zostało rozmieszczono więcej niż 25 projektów ze szczegółowym opisem i wygodnym podziałem na bieżące i zakończone.

Rezultat

Spółka „Energocomplect Sp. z o.o.” otrzymała powściągliwą i funkcjonalną stronę w trzech wersjach językowych. Ściśle określona struktura została opracowana z uwzględnieniem celów strony oraz wymogów Zamawiającego. Także została stworzona adaptatywna wersja strony do wygodnejszego korzystania z urządzeń mobilnych, oraz został podłączony CMS-system.

Przewiń do góry

Napisz do nas lub zadzwoń

Chętnie porozmawiamy o Twoim projekcie i odpowiemy na wszelkie pytania